Kargo Teslim Alırken Bunlara Dikkat Ediniz!


DİKKAT !

Değerli Ustamız,

– Kuponlarınızı, Aras Kargo ile kargo ücreti ödemeden bize gönderebilirsiniz. ( Ek kutu ücreti, SMS ve diğer ekstra ücretler göndericiye aittir. )

– Hediye ürün teslimatlarında; kargo teslim fişini imzalamadan önce ürünün kargo kolisinde (ürünün orijinal kolisinin içine konduğu dış koli) herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Kargo kolisi hasarlı olan hediyelerinizi teslim almayıp, kargo görevlisine iade etmenizi rica ederiz.

– Şayet ürünü teslim almak istiyorsanız, kargoyu imzalı olarak teslim almanız ve 24 saat içerisinde Hasar Tespit kaydı oluşturmanız gerekmektedir.. Teslim aldığınız kargonun aynı gün fotoğraflarını çekmenizi ve Tel : 0532 297 27 28 Nolu Whatsapp hattımıza gönderilmesini önemle rica ederiz.

– Yukarıda bildirilen yönlendirmelerden hiçbirisini yapmadıysanız ne yazık ki ürününüzle ilgili iade ve değişim yapılamayacak ve bu durumdan Standart Usta Kulübü sorumlu tutulamayacaktır.

— Ürünün orijinal ambalajı içerisinde, ürünle ilgili eksiklik veya hasar varsa aynı gün 0532 297 27 28 No’lu Standart Usta Kulübü İletişim Merkezi’ni aramanızı rica ederiz. Aksi halde ürünle ilgili iade ve değişim yapılmamaktadır.

– Ürünün Garanti Belgesi’nin atılmaması gerekmektedir. Teslim aldığınız ürünlerin çalışmaması durumunda, ürün kullanım kılavuzundaki talimatlara göre hareket etmenizi rica ederiz. Çalışmayan ürünler için ilgili ürünün Yetkili Servisi’ne başvuruda bulunabilirsiniz.

– Hediyenin talep ettiğiniz hediyeden farklı çıkması durumunda kargoyu almış olduğunuz tarihten itibaren 5 (beş) işgünü içinde orijinal ambalajıyla ve iade sebebini belirterek aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir;

BALCIOĞLU GRUP STANDART İZOLASYON VE YAPI MATERYALLERİ SAN. TİC. A.Ş.

Fevzipaşa Mah. 282 Ada 2 Parsel Kınalı Kavşağı Caddesi​ No: 123

Silivri – İstanbul / Türkiye